Prodavač/ka ve firemní prodejně

  • Chrudim
  • Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro ZTP

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP s maximálně 2. st. invalidity!

Místo výkonu práce: Hlinsko

NÁPLŇ PRÁCE: Prodej zboží potravinového charakteru, v menší firemní prodejně v Hlinsku. Zkušenosti z obdobné pozice nebo prodeje výhodou, nikoliv podmínkou. Baví Vás komunikace s lidmii? Důležitý je zájem a komunikativnost, vše ostatní Vás rádi naučíme.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 18 hod.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

P Z P MERLIN s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 17 900 Kč
Pracoviště: Poličská 1365, 53901 Hlinsko
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: David Sajfr
E-mail: david.sajfr@seznam.cz
Telefon: 607 022 066
ID inzerátu: 797546

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.