Specialista vnitřního prodeje

  • TOP zaměstnavatel
  • Říčany
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která se věnuje výrobě mechanismu pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Specialista vnitřního prodeje

Pracovní náplň:

  • Zadávání vstupních dat do systému
  • Zpracování zákaznických objednávek v systému Microsoft BC od A do Z ke spokojenosti zákazníka
  • Komunikace (převážně písemná) se zákazníky v Nj nebo Aj na denní bázi
  • Zpracování reportů pro interní účely
  • Tvorba objednávek na přepravu ve spolupráci s expedicí
  • Administrativní činnost ve spolupráci s účetním oddělením (nutné pro zajištění 100% zastupitelnosti)
  • Další administrativní činnosti k zajištění bezproblémového chodu kanceláře

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • MS Office, hlavně Excel, znalost SAP, Navision, BC apod. velká výhoda,
  • Praxe na obdobné pozici (výhodou)

Nabízíme:

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Pravidelné čtvrtletní prémie (13. plat)
  • Příspěvek na stravu ve firemní kantýně, flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6 000 Kč ročně)
  • Volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • Účast na pravidelných firemních akcích
  • Místo výkonu práce: Praha – Říčany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na volný čas
  • 13. plat

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.