Instruktor svařování

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Hledáme vášnivého odborníka na svařování, který by své zkušenosti rád předal nové generaci svářečů.

Nebaví Vás už prostředí velké a hlučné fabriky? Pak je tato příležitost přesně pro Vás. Budete dohlížet na účastníky kurzu a předávat jim své cenné know-how. Jdete do toho?

Čeká Vás práce ve fajn kolektivu s možností výkonu práce buď v Liberci, nebo v Jablonci nad Nisou.

Popis pozice

  • Vedení praktické výuky svařování – od demonstrace technik až po individuální asistenci
  • Důkladná kontrola a hodnocení svárů, zajištění vysokých standardů kvality
  • Metodické vedení a koučování účastníků kurzu – pomozte jim zdokonalit jejich dovednosti
  • Příprava a správa materiálů potřebných pro svařování
  • Údržba a kontrola svářečského vybavení a příslušenství
  • Aktivní komunikace s účastníky kurzů (firemní zaměstnanci, soukromníci, rekvalifikanti)

Požadavky

  • Vzdělání technického směru (SOU/SŠ)
  • Praktické zkušenosti se svařováním – min. MAG a TIG (znalost svařování obalenou elektrodou je výhodou)
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti - chuť
  • Samostatnost, spolehlivost a trpělivost
  • Manuální zručnost a preciznost
  • Ochota se neustále vzdělávat a rozvíjet
  • Řidičský průkaz sk. B je nutností

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s neformální a přátelskou atmosférou
  • Kariérní růst a možnost profesního rozvoje
  • Finanční podporu na stravování a vitamínové balíčky
  • Teambuildingové akce a možnost sick days
  • Příspěvek na penzijní spoření a další zaměstnanecké benefity
  • Přístup k firemní knihovně plné odborné literatury

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Davidová
E-mail: veronika.davidova@manpower.cz
Telefon: +420 727 846 106
ID inzerátu: 798295