Project engineer / výrobní projekťák (až 60 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Uherský Brod

Do našeho výrobního týmu hledáme kolegu, který bude koordinovat projekty od A do Z, tedy od zákazníkovy poptávky po zavedení do sériové výroby. Máte zkušenosti s projektovým vedením a hledáte dobře zaplacenou pozici s perspektivou rozvoje a růstu? Pošlete nám životopis a staňte se jedním z nás.

Popis pozice

  • Koordinace projektu od potávky přes vývoj po zavedení do výroby
  • Komunikace se zákazníkem i týmem
  • Reporting o stavu projektu

Požadavky

  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Základy angličtiny
  • Řp sk. B

Nabízíme

  • Mzda až 60 tisíc
  • 20 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • Firemní notebook i telefon
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu (po zkušební době)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275