ELEKTRIKÁŘ | 13. plat

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Do společnosti zabývající se potravinářskou výrobou v Ostravě – Martinově hledáme spolehlivého parťáka na pozici Provozního elektrikáře.

Nástup do kmene společnosti.

Popis pozice

  • zodpovědnost za provádění běžných a náhlých oprav
  • běžná a preventivní údržba elektro zařízení
  • montáž elektrických zařízení

Požadavky

  • platná vyhláška dle předepsaných norem
  • SOU, SŠ vzdělání technického směru - elektro - rádi si zaučíme i čerstvého absolventa, který má chuť se učit
  • ochota pracovat na směny - nepřetržitý provoz
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • docházkový bonus 2 000 Kč (při 100% docházce)
  • závodní stravování
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na penzijní pojištění (po odpracovaném roce)
  • pravidelné navyšování mzdy
  • sleva na firemní výrobky
  • firemní večírky
  • vzdělávací kurzy a školení
  • svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Petrošová
E-mail: pavla.petrosova@manpower.cz
Telefon: +420 720 936 939