Účetní - Nupaky

  • TOP zaměstnavatel
  • Nupaky

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která se vyznačuje přátelskou a neformální kulturou, zabývající se dodávkou obalových materiálů a balicích zařízení, která si váží svých zaměstnanců?

Hledáme parťáka/parťačku do výborného čtyrčlenného týmu, který bude mít na starosti zpracování kompletní účetní uzávěrky. Kanceláře máme v  Nupakách (Říčany u Prahy).

Odměnou vám kromě mzdového ohodnocení bude roční bonus, 25 dní volna, 2x sick day, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou

Popis pozice

  • Účtování bankovních výpisů
  • Příprava a účtování nákupních faktur a dobropisů
  • Účtování prodejních faktur a dobropisů
  • Příprava interních dokladů při měsíční uzávěrce
  • Generování platebních příkazů

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Dobrá znalost práce na PC, zejm. MS Excel
  • Pečlivost a odpovědnost
  • Samostatnost v řešení svěřených úkolů
  • Znalost účetních a daňových předpisů
  • Základní znalost AJ

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na stravování v podobě karty Edenred
  • Příspěvky na Multisport kartu
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Každý týden firemní snídaně
  • Kanceláře v Nupakách
  • Velmi přátelská a uvolněná atmosféra na pracovišti
  • Smlouva na HPP
  • Nástup možný ihned či dohodou

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
E-mail: Iva.Wojnarova@manpower.cz
Telefon: +420 731 637 828