Operátor výroby - nástupní mzda 35 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Nýřany

Hledáme manuálně šikovné a fyzicky zdatné operátory, kteří chtějí pracovat v menší rodinné společnosti se vstřícným vedením a neustále se zvyšující mzdou. Práci nabízíme přímo do kmene.

Pozice vhodná pouze pro muže z důvodu překročení přípustné hmotnosti břemene.

Lokalita: Nýřany
Nástupní mzda: 35 000,- + příplatky
3 směny - ranní/odpolední/noční

Popis pozice

  • obsluha stroje
  • vizuální kontrola
  • manuální činnost - fyzicky náročnější práce

Požadavky

  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • spolehlivost, samostatnost, loajálnost
  • schopnost se učit novým věcem
  • vlastní automobil je vzhledem k lokalitě firmy nutný (pokud jste přímo z Nýřan, automobil nepotřebujete)

Nabízíme

  • nástupní mzdu 35 000 Kč + příplatky
  • úžasné vedení podniku a rodinné zázemí
  • každoroční navyšování platu (dle výkonu zaměstnance)
  • náborový příspěvek v hodnotě 10 000,-
  • 2x do roka navyšování mezd dle inflace
  • 24 dní dovolené + 5 dní dovolené navíc, když po dobu jednoho roku neomarodíte
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění – 3% z ročního platu
  • roční bonus dle výkonu zaměstnance
  • benefit karta
  • příspěvek na dopravu (dle lokace, nad 20km 2 500kč)
  • káva, čaj, voda z automatu zdarma
  • ovocné dny každý týden

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Iveta Moniak
E-mail: iveta.moniak@manpower.cz
Telefon: +420 702 159 027