Logistik

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeňský kraj

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (automotive), nyní hledáme šikovného Logistika.

Pokud hledáte novou pracovní příležitost, kde uplatníte Vaši znalost angličtiny nebo němčiny, budeme se těšit na Váš životopis.

Popis pozice

  • zajištění výrobního materiálu
  • zajištění přepravy vyrobeného materiálu k zákazníkovi
  • spolupráce při tvorbě plánu výroby
  • systémová kontrola a aktualizace vstupních údajů do interních systémů
  • řízení a optimalizace skladu materiálu a hotových výrobků

Požadavky

  • praxe v oblasti logistiky min. 2 roky
  • zkušenosti s řízením zásob a skladů
  • velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • mzda 45-54 000 Kč
  • pravidelný roční nárůst mezd
  • týden dovolené navíc
  • příspěvěk na dojíždění až 3 900 Kč měsíčně
  • dotované stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–54 000 Kč
Kontaktní osoba: Iveta Moniak
E-mail: iveta.moniak@manpower.cz
Telefon: +420 702 159 027
ID inzerátu: 799568