Přípravář/ka materiálu

  • Doporučujeme
  • Most

Jsme výrobní společnost v Průmyslové zóně Joseph v Havrani u Mostu a hledáme operátory do nového výrobního závodu.

CO VÁS ČEKÁ

  • Příprava materiálu pro zpracování papíru
  • Odpovědnost za stav a chod zařízení
  • Spolupráce na zlepšování a zdokonalování výrobního procesu
  • Vedení dokumentace související s výrobou

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BY JSTE MĚLI MÍT

  • Základní vzdělání, AJ výhodou
  • Ochota práce ve směnném provozu
  • Dobré organizační schopnosti
  • Schopnost logického myšlení
  • Samostatnost a spolehlivost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost podílet se na rozvoji nového závodu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Možnost kariérního rústu
  • Zaškolení, práce v čistém a přátelském prostředí

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším prúběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Neúplné základní

Benefity

  • Zvláštní prémie

Atlas Box & Crating Czech s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000 Kč
Pracoviště: Průmyslová zóna Joseph č.167, 43501 Havraň
Kontaktní osoba: Pavel Rubáš
E-mail: pavel.rubas@ugpg2.com
Telefon: +420 734 225 088
ID inzerátu: 799630