Projektový manažer s AJ - senior

  • TOP zaměstnavatel
  • Hranice

Hledáme silnou osobnost pro řízení projektů v automobilovém průmyslu.

Popis pozice

  • Vedení projektového týmu, včetně kalkulací nanové projekty.
  • Zavádění nových nebo modifikovaných produktů dovýroby.
  • Technická komunikace vrámci projektu sezákazníky, dodavateli aostatními odd.
  • Koordinace vývoje, nákupu, výroby, testování adodávek prototypů avzorků.

Požadavky

  • VŠ technického zaměření, obor strojírenství, nebo plastů.
  • Praxe v řízení projektů v automobilovém průmyslu min. 3 roky.
  • Znalost FMEA metodiky, Lean metodiky atd
  • Zkušenost v oblasti vstřikování plastů výhodou.
  • Znalost AJ slovem i písmem.

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti a unikátních projektů.
  • Odborná školení a možnost osobního rozvoje.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování a další.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 70 000–90 000 Kč
Kontaktní osoba: Renáta Kolárová
E-mail: renata.kolarova@manpower.cz
Telefon: +420 602 559 383
ID inzerátu: 799638