Seřizovač vstřikolisů

  • TOP zaměstnavatel
  • Paskov

Hledáme nového kolegu na pozici seřizovače vstřikolisů v Paskově.

Po zaučení možnost přestupu na HPP a do kmene!

Popis pozice

  • Práce na PC
  • Obsluha lisů arobotických manipulátorů
  • Seřizování výrobních parametrů na vstřikolise
  • Řešení kvality při výrobě PVC dlaždic astřešní krytiny.
  • Dodržování technologických postupů při přejíždění výroby apři jejím započetí
  • Obsluha manipulační techniky výhodou

Požadavky

  • Spolehlivost a samostatnost
  • Zkušenost se seřizováním vstřikolisů
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Smysl pro pořádek a detail
  • Odborné vyučení bez maturity
  • Ochota pracovat na 3 směnný provoz

Nabízíme

  • Mzda 180 Kč/hod.
  • Smlouva na DPČ a po zaučení možnost přestupu do kmene na HPP
  • Nástup ihned
  • Zákonné příplatky za noční směnu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Kostková
E-mail: zuzana.kostkova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084