Operátor výroby - 12ctky nebo 3 směny

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Popis

Hledáte práci ve výrobě?

Máte už nějakou praxi z výroby?

Nevadí Vám nepřetržitý provoz nebo třísmenný provoz?

Pak hledám právě Vás!

Hledáme operátory výroby do sériové výroby.

Popis pozice

  • práce na montážních linkách (obsluha, montáž, výroba, přezkoušení výrobků podle stanovených postupů)
  • práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu
  • hledáme muže z důvodu fyzické náročnosti této pozice

Požadavky

  • předchozí praxe z výroby
  • zodpovědnost, spolehlivost, plnoletost
  • znalost češtiny

Nabízíme

  • mzda 147 Kč/hod.
  • stabilitu firmy,
  • variabilní složku mzdy
  • příplatky za odpolední i noční směnu,
  • docházkový bonus,
  • individální prémii,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na dopravu
  • zázemí skvělé firmy.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Kateřina Gold
E-mail: katerina.gold@manpower.cz
Telefon: +420 602 692 089