Svářeč

  • TOP zaměstnavatel
  • Kadaň

Do přátelského kolektivu ve výrobní společnosti v Kadani hledáme manuálně zručné operátory výroby, strojní zámečníky, zejména svářeče.

Hledáte stabilní zaměstnání, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat na 2 směny?

Neváhejte zaslat svůj aktuální životopis na miroslav.kozeluh@manpower.cz.

Popis pozice

  • Sváření CO2
  • Montáž filtrační jednotky dle výkresové dokumentace a výrobních postupů
  • Pravidelná údržba strojů dle plánu
  • Kontrola vyráběné zakázky
  • Balení vyrobené zakázky a příprava k expedici

Požadavky

  • Vyučení, nebo maturita v oboru strojní zámečník, mechanik, svářeč nebo alespoň 1 rok praxe
  • Schopnost práce s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou)
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy
  • Spolehlivost a chuť se učit novým věcem
  • Svářečský průkaz výhodou (CO2)

Nabízíme

  • Čtvrtletní bonusy
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké akce a výhodný zaměstnanecký program Vodafone
  • Nástup možný ihned
  • Práce na zakázkové výrobě - nejsme linková/pásová výroba
  • Práce v čistém prostředí
  • Jednosměnný provoz

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz