Koordinátor/ka kvality | náborový příspěvek 70 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Do společnosti, která vyrábí komponenty pro elektromobilitu, hledáme kandidáta na pozici koordinátora/koordinátorky kvality. Pokud máte zkušenosti se zajišťováním standardů kvality, může tato pozice být právě pro vás.

Popis pozice

  • Řešení reklamací a interních problémů s kvalitou
  • Spolupráce s výrobním, vývojovým, PQA a zákaznickou kvalitou (pomocí 8D)
  • Blokování a uvolňování výroby, podle plnění kvalitativních požadavků
  • Koordinace a řízení opatření k zajištění kvality
  • Vedení projektů a systematické řešení problémů pomocí nástrojů kvality (např. Shainin)
  • Správa a aktualizace FMEA
  • Komunikace s ostatními závody v rámci mezinárodní výrobní sítě IPN
  • Příprava interních a externích auditů (systémové, procesní atd.)
  • Reportování managementu

Požadavky

  • Komunikativní znalost AJ, nebo NJ pro komunikaci se zahraničními manažery
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Dobré komunikační schopnosti, ochota učit se

Nabízíme

  • Náborový příspěvek ve výši 70 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek do cafeterie (9000 Kč/rok)
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, prémie za životní a pracovní jubileum, zaměstnanecké zápůjčky
  • Příspěvek na dojíždění (pokud je vaše trvalé bydliště více než 50 km od Jihlavy)
  • Sportovní aktivity zdarma (plavání, fitness…)
  • Další vzdělávání (jazykové kurzy aj.)
  • Výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Liczmanová
E-mail: tereza.liczmanova@manpower.cz
Telefon: +420727810539
ID inzerátu: 800020