Stavbyvedoucí

  • Jihlava
  • HPP
  • nástup 1. 9. 2024

Popis

Stavbyvedoucí v Jihlavě a okolí
Do našeho týmu hledáme stavbyvedoucího pro vedení výkopových prací spojených s pokládkou technické infrastruktury. Vaší náplní práce bude koordinace činností, organizace prací, kontrola souladu s projektovou dokumentací a legislativou, komunikace s vlastníky pozemků a úřady, a fotodokumentace stavby.

Náplň práce:
o Vedení stavby, zejména výkopových prací pro pokládku technické infrastruktury.
o Koordinace jednotlivých činností a organizace prací na stavbě.
o Kontrola souladu s projektovou dokumentací a smlouvou o dílo.
o Dodržování norem a platné legislativy.
o Komunikace s vlastníky pozemků, úřady a správci inženýrských sítí.
o Fotodokumentace stavby.

Požadavky:
o Řidičský průkaz sk. B (B+E výhodou).
o Zkušenosti s vedením lidí.
o Vzdělání nebo praxe technického směru.
o Odpovědný přístup k práci, samostatnost a flexibilita.

Nástup možný od 1. 9. 2024 nebo dle domluvy.
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete prosím svůj životopis na prace@m-soft.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie - finanční bonusy za plnění úkolů
  • Jiné výhody - služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

Umístění pracovní pozice

M - SOFT, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–55 000 Kč
Pracoviště: Jana Masaryka 1663/14, 58601 Jihlava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Kamil Žurek
E-mail: prace@m-soft.cz
Telefon: 567 579 120
ID inzerátu: 800811

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.