Číšník/servírka

  • Olomouc
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Popis

Nástup možný ihned.
Do nové stylové restaurace Asado grill hledáme číšníka/servírku. Hledáme zodpovědné lidi, které jejich práce baví, dělají ji s láskou a berou ji zodpovědně.

Co vás čeká: moderní a příjemné pracovní prostředí
možnost uplatnit své nápady a přístupy v restauraci, která je v Olomouci nová
práce na hlavní pracovní poměr, směny na základě požadavků otevírací doba 11-15h - 18-23h
centrum Olomouce dostupnost MHD bez problému

Zaměstnanecké benefity: personální strava, slevy na produkty, Multisport karta, plně hrazené přesčasy, dýška, školení, výuka jazyků, smlouva na dobu neurčitou

Co požadujeme:
Nemusí být nutně výuční list, otevřenost pro sebevzdělání a účast na školeních, která budou zdarma a proběhnou v průběhu celého roku, komunikativnost, zákazník je náš pán – zvládání i konfliktních situací, znalosti vína, rumů a whiskey výhodou, nástup ihned nebo dle domluvy

Bonusy: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Pracovní oblečení

Kontakt POUZE emailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Závodní stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

RK Invest s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–35 000 Kč
Pracoviště: Horní náměstí 433/21, 77900 Olomouc
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Gina Lípová
E-mail: lipova@operagastrogroup.cz
Telefon: 722 290 091
ID inzerátu: 800944

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.