Vedoucí úklidu

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: prace@cleancat.cz

Do našeho provozního týmu hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí úklidu.

Jakou roli člověk na této pozici zastává? Hraje klíčovou úlohu v organizaci úklidových služeb - je strážcem vysoce nastavených standardů a spojovacím článkem mezi našimi klienty a pracovníky úklidového týmu.

Co Vás čeká a nemine:

  • velká zodpovědnost za svěřené úklidové zakázky
  • aktivní práce v terénu - pravidelná kontrola prováděných úklidů až na 25 pracovištích MS kraje
  • nábor zaměstnanců
  • administrativní činnost, která tvoří cca 25 % pracovní doby (dokumenty k nástupu a výstupu zaměstnanců, docházky, objednávky materiálu)
  • vedení početné skupiny čítající cca 40 až 100 úklidových zaměstnanců
  • závoz spotřebního a hygienického materiálu na střediska

Očekáváme, že budete:

  • akceptovat pružnou pracovní dobu, která se odvíjí od pracovní doby a potřeb jednotlivých středisek
  • mít prokazatelné znalosti na úrovni SŠ s maturitou
  • moci uplatnit velmi dobré zkušenosti ve vedení lidí
  • umět zúročit základní znalosti Zákoníku práce
  • vlastnit ŘP sk B. a budete aktivním řidičem - nezbytné!
  • mít schopnost skvěle organizovat práci svou i svých podřízených
  • dobře zvládat občasný nápor a stresové situace

Nabízíme:

  • stabilitu - 27 let působení na trhu úklidových a speciálních služeb hovoří za vše
  • zvyšování si své odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál
  • systém benefitů

- kancelář na sídle společnosti: Ostrava - Hrušov, ul. Keramická

Nástupní mzda: 31 600 Kč/měsíc

Datum nástupu: ideálně hned

Místo výkonu práce: Ostrava a její okolí

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

HPF CleanCat s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 600 Kč
Pracoviště: Keramická 602/19, 71100 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bc. Lenka Proklová
E-mail: prace@cleancat.cz
Telefon: 596 223 724
ID inzerátu: 801100

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.