Servisní technik

  • Ústí nad Orlicí
  • HPP
  • nástup 1. 7. 2024

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí výroby laminovacích a lakovacích strojů. Naše produkty dodáváme zákazníkům do celého světa, proto aktuálně hledáme kolegu, který by rozšířil náš tým odborníků, který řeší instalace a servis strojů. Chcete být specialista na lakovací stroje, které v dokončovacích operacích v polygrafii zvládnou opravdu nádherné věci? Rádi Vás uvítáme v našem týmu a postupně Vás zaškolíme.

Náplň práce:
" montáž a seřízení strojů,
" instalace strojů u zákazníka,
" provádění servisních oprav v tuzemsku i zahraničí,
" spolupráce na testování prototypů.

Očekáváme:
" zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost,
" samostatnost, schopnost rozhodování,
" dobré komunikativní schopnosti
" řidičský průkaz sk. B.,
" technické vzdělání (elektrotechnické/strojní zaměření)
" časová flexibilita - možnost vycestovat (montáž, servis, školení, veletrh..)
" angličtina - komunikativní úroveň
" praxe na obdobné pozici velkou výhodou.

Nabízíme:
" zaměstnání v ryze české prosperující společnosti
" zázemí rodinné firmy
" práci v dobrém týmu, kde se navzájem podporujeme
" flexibilitu v rozvržení práce
" motivační odměnu za dobře odvedenou práci
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dopravu
" dotované stravování
" příspěvek na penzijní pojištění
" příspěvek na dovolenou, zdraví a volnočasové aktivity

Kontakt: e-mailem kariera@komfi.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — komunikativní úroveň

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 180–240 Kč / hod.
Pracoviště: Dvořákova 1001, 56301 Lanškroun
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Blanka Čečotková
E-mail: kariera@komfi.cz
Telefon: 737 230 406
ID inzerátu: 801794

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.