Operátor výroby Hustopeče - směny dle dohody

  • TOP zaměstnavatel
  • Hustopeče

Hledáme šikovné operátory výroby do kvalitního podniku v Hustopečích s dlouholetou tradicí. Nabízíme atraktivní mzdu a možnost zvolit si směny dle vlastních potřeb.

Popis pozice

  • Práce ve výrobě granulovaných krmiv
  • Obsluha výrobních strojů a kontrola produktu
  • 3 směnný provoz, ale možnost vybrat si směny dle vlastních možností

Požadavky

  • Pravidelná docházka a spolehlivost
  • Fyzická zdatnost
  • Praxe není nutná, absolventy zaučíme

Nabízíme

  • Atraktivní mzda s fixním základem 30.000 + bonus 2.000 za pravidelnou docházku
  • Možnost vybrat si směnnost
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál
  • Firemní posilovna
  • Stomatologická péče
  • Penzijní a životní pojištění
  • Firemní produkty za zvýhodněné ceny

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Dominika Náplavová
E-mail: dominika.naplavova@manpower.cz
Telefon: 702 153 283