SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • TOP zaměstnavatel
  • České Budějovice

K vedení a podpoře malého účetního týmu, ale i jako pravou ruku vedoucí účtárny, hledáme zkušeného / zkušenou finanční účetní.

Popis pozice

  • Zodpovědnost za správnost účetních operací
  • Spolupráce při sestavování měsíčních / ročních uzávěrek
  • Příprava podkladů pro audity a přípravě daňového přiznání
  • Zodpovědnost za majetkové účetnictví a komunikaci s externími poradci
  • Zpracování účetních statistik, příprava pravidelných reportů
  • Spolupráce při zavádění zlepšovacích návrhů při implementaci systému

Požadavky

  • Zkušenosti jako finanční / samostatná účetní ve výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů (DPH, daň z příjmů)
  • Schopnost komunikace v angličtině
  • Zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
  • Znalost MS Office, výhodou znalost ERP systému
  • Samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Dlouhodobé zázemí mezinárodní společnosti
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Prémie ke mzdě
  • Moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené + další volné dny
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Příspěvek do cafeterie
  • Smlouva na dobu neurčitou

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395