Kontrolor kvality 3D s dovolenou navíc

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Hledáme nového kolegu na pozici Kontrolor kvality - obsluha a programování měřícího stroje. Jste skutečným odborníkem v oblasti kvality nebo se jím chcete stát? Máte smysl pro detail a přesné oko? Zručnost a pečlivost je Vaše super vlastnost?

Rádi uvidíme Váš životopis.

Popis pozice

  • práce s 3D meřícím strojem včetně jeho programování
  • kontrola rozměrů dílů vizuálně a pomocí standardních měřidel
  • práce s výkresovou dokumentací
  • tvorba interní dokumentace
  • kontrola prvních kusů a ověřování procesů výroby
  • manipulace s díly pomocí jeřábu a elektrického VZV
  • práce na tři směny

Požadavky

  • minimální vyučení v oblasti strojírenství
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zvládnutí měření standardními měřidly
  • dobrou znalost práce s PC
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenost s 3D meřením výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc: 25 dní
  • 2 Sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění – 1 500 Kč měsíčně
  • Cafeterie Škoda Benefity – 12 000 Kč ročně na volný čas, sport a kulturu
  • možnost Multispor karty
  • dotované závodní stravování v prostorách společnosti - cena oběda od 24 - 34 Kč
  • kariérní růst
  • jazykové kurzy zdarma
  • očkování proti chřipce
  • firemní školku v rámci Techmánie

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–50 000 Kč
Kontaktní osoba: Lucie Melicharová
E-mail: lucie.melicharova@manpower.cz
Telefon: +420773769178
ID inzerátu: 802129