Technolog montáže | 50 - 70 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Nýřany

Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme technologa montáže.

Zašlete nám váš životopis a staňte se součástí týmu, budeme se na vás těšit!

Popis pozice

  • Příprava pracovních plánů, návodů, směrnic, změnových řízení a další
  • Zodpovědnost za zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a v průběhu série
  • Řízení technologických změn
  • Aktivní řešení technologickýchzávad a nesrovnalostí

Požadavky

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
  • Zkušenost z obdobné pozice
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • Stravování zdarma
  • Bonus na Vánoce a dovolenou
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Odměny za pracovní výročí a životní jubileum
  • Cafeterie

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–70 000 Kč
Kontaktní osoba: Lucie Melicharová
E-mail: lucie.melicharova@manpower.cz
Telefon: +420773769178
ID inzerátu: 802143