Projektanti staveb | doprava, mosty | vhodné i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Nově hledáme projektanty dopravních staveb, mostů a inženýrských konstrukcí do stavební firmy. Pokud máte praxi a jste zkušený profesionál nebo jste čerstvým absolventem a baví Vás práce ve stavebnictví, stačí odpovědět na tento inzerát a budete o krok blíže k nové pracovní příležitosti.

Firma nabízí skvělé benefity a práci na velkých projektech, které Vás určitě budou rozvíjet.

Popis pozice

  • Realizace silničních staveb
  • Spolupráce s hlavním inženýrem projektu a kolegy
  • Účast na velkých a významných projektech v ČR i v zahraničí
  • Projednávání dokumentace s investory a dotčenými orgány
  • Návrhy a posouzení mostů a inženýrských konstrukcí

Požadavky

  • Vzdělání v oboru se stavebním zaměřením
  • Znalost AutoCAD
  • Chuť pracovat na velkých projektech
  • Otevřenost cestování - ŘP sk. B

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce
  • pet friendly kancelář
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Možnost profesního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • Podpora dodělání autorizace i vzdělání
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravné
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Karta MultiSport

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Barbora Jablonická
E-mail: barbora.jablonicka@manpower.cz
Telefon: +420703477905