Elektrikář | volné víkendy, až 50 000 Kč!

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Hledáme zkušeného a spolehlivého elektrikáře na Opavsko, dobře sjízdné i z Ostravy. Pokud máte praxi v elektro oboru a chcete být součástí dynamického pracovního prostředí, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice

  • Údržba a opravy strojů a zařízení
  • Pravidelné prohlídky a servis strojů a zařízení
  • Nastavování teplotních regulátorů ve strojích a zařízeních
  • Kontrola a opravy ručního nářadí
  • Instalační práce a opravy elektrických instalací
  • Práce na třísměnný provoz s volnými víkendy

Požadavky

  • Vyučení v elektro oboru
  • Praxe na pozici elektrikáře na údržbě
  • Nařízení 94/2022 Sb. (bývalá vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6)
  • Ochota pracovat v třísměnném provoze (volné víkendy)

Nabízíme

  • Nadstandardní příplatky za práci na odpoledních a nočních směnách
  • Možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • Docházkový bonus až 12 000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů za rok)
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní smlouva na 1 rok, s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348
ID inzerátu: 802192