Inženýr kvality s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Tábor

K zajištění kvality výroby a komunikaci s anglicky hovořícími zákazníky hledáme do rozšiřujícího se týmu nového parťáka.

Popis pozice

  • Koordinace a vyhodnocování dodavatelské a zákaznické kvality
  • Zpracování a evidence reklamací včetně zpracovávání 8D reportů
  • Spolupráce při analýze problémů a návrhů nápravných opatření
  • Vedení potřebné administrativy

Požadavky

  • Zkušenosti v oblasti kvality a zpracování 8D reportů
  • Technické vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B2)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Komunikační a organizační schopnosti, samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stále rostoucí mezinárodní společnosti s rodinným přístupem
  • Fajn a stabilní pracovní kolektiv
  • Zajímavé platové ohodnocení + prémie
  • Jazykové i odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395