Směnový mistr

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Šumperk
  • HPP

Staňte se členem přátelského kolektivu, kde budete platným členem týmu. Jsme MONTIX, česká společnost specializovaná na výrobu plastových dílů, zejména pro automobilový průmysl.

V Mohelnici, kde probíhá např. lisování termoplastů, vakuové pokovování plastových dílců apod., hledáme kolegu na pracovní pozici: SMĚNOVÝ MISTR

Náplň práce:

  •  Vedení podřízených zaměstnanců.
  •  Plánování směnnosti výroby a obsazení zaměstnanců na směnách.
  •  Zajištění operátorů pro výrobu výrobku.
  •  Zabezpečení plnění výrobních příkazů.
  •  Zajištění dodržení plánu výroby.
  •  Kontrola plnění přidělených úkolů a vyhodnocování jejich výsledků.
  •  Dohled nad dodržováním pracovních postupů firemních předpisů.
  •  Zajištění a hospodárné využití personální a strojní kapacity výrobních linek.
  •  Zajišťování dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase.

Požadavky:

  • Úplné střední odborné (maturita)
  • Zkušenost s vedením kolektivu lidí
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Praxe v automotive výhodou
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost * delegování * zodpovědnost

Co nabízíme:

• smlouvu na HPP

• stabilní práci

• týden dovolené navíc – celkem tedy 25 dní

• moderní technologie, čisté výrobní haly

• práce v teple a suchu, kde nefouká

• kantýna / jídelna na pracovišti

• e-benefit 1.000 Kč každý měsíc – docházkový bonus

• e-stravenku 100 Kč za odpracovanou směnu

• penzijní připojištění 700 Kč/měsíc (po ZD)

• příplatek za nepřetržitý provoz

• příplatek za noční směny

• variabilní složka 10%

Směnnost: nepřetržitý provoz (volné víkendy)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–38 000 Kč
Pracoviště: Družstevní 1393/30, 78985 Mohelnice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba:
E-mail: nabor@montix.cz
Telefon: 777364930
ID inzerátu: 802673