Hledáme obsluhu pro hotelovou restauraci v lokalitě Hasištejn

  • TOP zaměstnavatel
  • Místo

Popis

Máme pro Vás příležitost stát se členem našeho týmu!

Popis pozice

  • obsluha hotelové restaurace
  • každodenní komunikace s hosty
  • příprava snídaní, obědů a večeří

Požadavky

  • spolehlivost a flexibilita
  • být komunikativní
  • hovořit Česky
  • základy anglického jazyka

Nabízíme

  • možnost ubytování zdarma přímo v hotelu (4lůžkový pokoj, palandy)
  • stravování - snídaně 60 Kč, obědy a večeře 80 Kč
  • příspěvek na dojíždění 100 kč na den (pro lokalitu Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří)
  • počet odpracovaných hodin za měsíc cca 132 = 19800 Kč (případné přesčasy řešeny separátně)
  • pracovní doba dle dohody - obvykle od 6:30 do 14:30 a od 15:00 do 22:30
  • příspěvěk na obuv 800 Kč / rok

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kristýna Duhajská
E-mail: kristyna.duhajska@manpower.cz
Telefon: +420 734 645 016
ID inzerátu: 802714