Skladník hotových výrobků

  • Doporučujeme
  • Znojmo
  • nástup 1. 7. 2024

Pro naši provozovnu Polycon Group a.s. – provozovna Dyje, zabývající se výrobou prvků ze sklovláknobetonu,

hledáme zaměstnance na pozice:

Pozice : Skladník hotových výrobků

Náplň práce: organizace a vedení svěřeného úseku - reorganizace skladu, komunikace s dalšími provozy, příprava výrobků pro pilu a kompletaci.

Co od Vás očekáváme:  oprávnění k řízení VZV, částečná znalost práce na PC - Excel - výhodou, pečlivý přístup, fyzicá zdatnost, odolnost vůči stresovým  situacím, samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost a zodpovědnost.

Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice spíše vhodná pro muže

Datum nástupu: možný ihned

Další informace o společnosti: www.polycon.info

Co nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení

výkonostní ohodnocení

dlouhodobé stálé zaměstnání na hlavní pracovní poměr

příspěvek na stravování ve výši 116 Kč

5 týdnů dovolené

dotovaný nápojový automat a další…

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

Polycon Group a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 26 000–30 000 Kč
Pracoviště: Dyje 74 74, 66902 Znojmo 2
Kontaktní osoba: Vlasta Komendová
E-mail: komendova@polycon.info
Telefon: 00420 - 774-740-479
ID inzerátu: 802768