SAMOSTATNÁ MZDOVÁ ÚČETNÍ Kladno

  • TOP zaměstnavatel
  • Kladno

Hledáme zkušenou mzdovou účetní, která se bude starat o kompletní mzdovou agendu pro 550 lidí, včetně měsíčních uzávěrek, kontrol a komunikace s úřady. Nabízíme stabilní zázemí mezinárodní logistické firmy.

Popis pozice

  • Zpracování kompletní mzdové agendy, včetně měsíčních uzávěrek a kontrol
  • Zabezpečení legislativních povinností spojených s agendou mezd
  • Komunikace s příslušnými úřady a institucemi
  • Příprava potřebných dokumentů pro zaměstnance
  • Úzká spolupráce s HR týmem
  • Sledování legislativních změn ve mzdové tématice a jejich předávání do personálního týmu
  • Zpracování ročního zúčtování daně
  • Příprava potřebných reportů

Požadavky

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost práce v MS office (především Excel)
  • Zkušenost se zpracováním mezd ve mzdovém systému SK - počítáme se zaškolením
  • Profesionální vystupování a prozákaznický přístup
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Stabilní zázemí mezinárodní logistické společnosti
  • Stravenková karta 140,-/den
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečné práce z domova až 8 dní měsíčně
  • Zvýhodnění telefonního tarifu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafetéria nebo Multisportka
  • Podpora rozvoje a podílení se na zlepšování

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Chomoutová
E-mail: pavla.chomoutova@manpower.cz