Specialista klientské databáze se mzdou až 50 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Aktuálně hledáme kolegy na pozici specialista klientské databáze. Staňte se novým kolegou, který pomůže vybudovat službu, která osloví statisíce zákazníků.

Popis pozice

  • Voláš pouze s našimi klienty, proto se nemusíš bát studených kontaktů
  • Doporučuješ další produkty z našeho portfolia našim spokojeným zákazníkům
  • Administrativa spojená s péči o klientské portfolio

Požadavky

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Telefonování Ti nedělá problém
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Chuť rychle se učit nové věci

Nabízíme

  • Nepotrpíme si na dress code, přijď klidně v džínech a tričku
  • Samozřejmostí je káva a čaj po celý den
  • Dbáme na odpočinek a proto máš 25 dnů dovolené a k tomu 2 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné produkty od AirBank
  • Firemní akce, teambuildingy, relax zóna s fotbálkem apod., u nás si najdeš to své!
  • Osobní rozvoj ve znalosti pojistných trhů v Čechách
  • Práci, jejíž výsledky budou rychle vidět
  • HPP

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Monika Véghová
E-mail: monika.veghova@manpower.cz
Telefon: +420725876767