Výzkumný pracovník - nové materiály pro fotovoltaiku

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP, Zkrácený úvazek

Do našeho výzkumného týmu Centra pokročilé fotovoltaiky SOL-MAT hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Výzkumník – nové materiály pro fotovoltaiku

  • Budete součástí mladého perspektivního týmu, který propojuje poznatky od základních principů přes materiálový vývoj až po reálnou součástku.
  • Budete ve styku s průmyslovým partnerem i s akademickou sférou.
  • Budete pracovat na výzkumných projektech OP-JAK, GAČR, TAČR.

Náplň práce:

  • Technologie přípravy nových materiálů kombinací metod: chemické, pevnolátkové
  • Vyhodnocování fyzikálních vlastností vědeckými metodami
  • Zodpovědnost za řešení dílčí části vědeckého projektu
  • Prezentace vědeckých výsledků, publikační činnost
  • Spolupráce se studenty

Kvalifikační požadavky:

  • Ukončené magisterské vzdělání v oblasti chemie, fyziky
  • Manuální zručnost, systematičnost
  • Ochota zkoumat nové neprobádané jevy, ambicióznost
  • Dobrá znalost angličtiny
  • Ochota pracovat s chemickými látkami
  • Předchozí zkušenosti s prací v laboratoři je výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé platové podmínky
  • Podporu profesního a soukromého života – flexibilní pracovní doba, homeoffice
  • 6 týdnů dovolené
  • Stravenky, Multisport karta

Doplňující informace:

  • Pracovní úvazek na dobu určitou do 31.12. 2025 s perspektivou pokračující spolupráce
  • Plný i zkrácený úvazek
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce – Praha 6 – Dejvice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na jakub.holovsky@fel.cvut.cz.

Těšíme se na Vaše reakce!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 6 týdnů
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní školka

Umístění pracovní pozice

České vysoké učení technické v Praze

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Technická 2, 16000 Praha
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Kontaktní osoba: doc. Mgr. Jakub Holovský Ph.D.
E-mail: jakub.holovsky@fel.cvut.cz
ID inzerátu: 802997