Autolakýrnici - nástupní bonus 30.000,- Kč

  • Nový Jičín
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

z:24.6.2024, a:5.8.2024

Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici lakýrník.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava vozů před lakováním
  • lakování vozů a dílů
  • práce s koloristickými nástroji
  • vzorkování barev

NABÍZÍME:

  • mzdu v rozsahu 45 000 až 60 000 Kč
  • nástupní bonus až 30.000 Kč
  • spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • moderní certifikovanou lakovnu
  • zaměstnanecké výhody

OČEKÁVÁME:

  • praxi v oboru, odbornost a profesionalitu
  • být spolehlivým členem v týmu

Benefity pro zaměstnance: Stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, finanční bonus,firemní tarif, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Kontakt: Marie Košíková, telefonicky od 08:00 do 16:00 hod. na čísle 730 520 460, e-mail: kariera@autoklever.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

AUTOKLEVER spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–60 000 Kč
Pracoviště: Hřbitovní 996/5, 74101 Nový Jičín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kontakt:
E-mail: kariera@autoklever.cz
ID inzerátu: 804249

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.