Konstruktér elektro - i pro absolventy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Svitavy

Hledáme posilu (kolegyni nebo kolegu) na pozicielektrokonstruktéra.Nového člena týmu se zkušenostmi, který bude mít možnost nejen spolupracovat napříč týmy ařešit zajímavé projekty, ale také aktivně přispět svými schopnostmi ktvorbě kvalitních ainovativních technických řešení.

Čeká Vás práce na zajímavých projektech. Pokud jste nadšenec pro techniku, ovládáte práci s EPLANem a disponujete vyhláškou pro práci elektroprojektanta (par. 7 nebo 10), zašlete Váš životopis a pobavíme se o detailech nabídky.

A pokud jste čerstvým absolventem bez potřebné praxe a certifikace, nevadí, i tak nám dejte o sobě vědět, i s juniory umíme pracovat a do tajů elektro konstrukce Vás zasvětit!

Náplň práce:

  • tvorba elektrotechnické dokumentace
  • návrh a příprava potřebných elektrosoučástek
  • tvorba schémat pro zapojení
  • práce v SW Eplan
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • komunikace se zákazníky

Požadavky

  • technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • praxe v elektro konstrukci - výhodou
  • vyhláška 50 par. 10 (dnešní 250 par. 7) - výhodou
  • znalost SW Eplan
  • samostatnost a pečlivost
  • technická orientace (automatizace a robotika výhodou)

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v českém kolektivu
  • mzdové podmínky dle zkušeností (40 - 60.000 nástupní mzda dle seniority)
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijko

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686