Programátor CNC

  • Hodonín
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Společnost SpoluWorks Perfecta s.r.o. v Kyjově, pod vedením nových vlastníků, příjme nového zaměstnance na pozici Programátor CNC. Práce je vhodná nejen pro absolventy.

Co Vás čeká a koho hledáme?

  • tvorba programů pro 5 os CNC stroje v programovacím prostřední CAM - GibbScam
  • příprava podkladů pro výrobů, nástrojové listy, výrobní postupy
  • jedná se o malosériovou výrobu dílů z nezezových, železnách i titanových slitin

Požadavky:

  • SPŠ, SŠ se zaměřením na strojírenství a CNC programování
  • praxi na CNC soustruzích, frézách
  • znalost programování v CAM softwaru
  • pečlivost, samostatnost a 100% spolehlivost
  • aktivní přístup, flexibilitu, ochotu dalšího vzdělávání

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve strojírenském odvětví, které má budoucnost a jistotu
  • možnost se realizovat a kariérně růst
  • kolektiv lidí s rodinnou atmosférou

SpoluWorks Perfecta s.r.o. je členem skupiny CS STEEL Holding a.s.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - obsluha CNC strojů
  • Práce s PC - grafické programy
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Zvláštní prémie
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

SpoluWorks Perfecta s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Za Humny 3306/18b, 69701 Kyjov
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Ing. Lucie Vavřinová DiS.
E-mail: lucie.vavrinova@spolu.works
Telefon: 724121416
ID inzerátu: 804688