Manažer lokálních distribučních soustav

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP

Jsme MICRONIX GROUP, inovativní rodinný podnik sídlící v Praze s více než 50 pobočkami rozprostřenými po střední a východní Evropě. Pro jednu z našich firem - MCX Distribuce s.r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici manažera LDS.

Náplň práce:

  • řízení a koordinace všech provozních činností společnosti
  • spolupráce na vytváření růstové strategie společnosti
  • jednání s partnery a s příslušnými orgány státní správy
  • vyhodnocování profitability jednotlivých projektů
  • vylepšování stávajících procesů a systémů
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání/vysokoškolské vzdělání
  • znalost prostředí lokálních/regionálních distribučních soustav
  • praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • komunikační a řídící schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita
  • základní znalost angličtiny výhodou (není podmínkou)
  • organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost a iniciativní přístup

Nabízíme:

  • zázemí a jistotu prosperující rodinné společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 3 Sickdays
  • dobré finanční ohodnocení
  • samostatnou práci v mladém kolektivu
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon
  • MultiSport kartu
  • různorodé firemní teambuldingy, každoročně létáme na prodloužený víkend do zahraničí

V případě zájmu o pozici obchodního manažera, prosím, zašlete svůj životopis na nemergutova@equityfinance.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)
  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Firemní akce
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Sick days

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–70 000 Kč
Pracoviště: Antala Staška 1076/33a, 14000 Praha
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Jana Nemergutová
E-mail: nemergutova@equityfinance.cz
Telefon: +420 731 492 377
ID inzerátu: 804694