Mechatronik

  • TOP zaměstnavatel
  • Děčín

Do výrobní společnosti v Děčíně hledáme kandidáta na pozici Mechatronika.

Popis pozice

  • Údržba a oprava CNC strojů a zajištění jejich servisu
  • Práce jen na 1 směnu

Požadavky

  • Zkušenost s opravou CNC strojů
  • Odborná způsobilost k výkonu činnosti na elektr. zařízeních (sil. elektřina)
  • Vyučení, SŠ vzdělání
  • Znalost NJ nebo AJ (středně pokročilá) – preferujeme NJ
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Stabilní práci v příjemném pracovním prostředí
  • Dotace na stravné
  • Čtvrtletní prémie, 13. plat
  • Práce na 1 směnu, pružná pracovní doba
  • Podpora dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborná školení)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz