Sociální pracovník oddělení sociálně právní ochrany dětí

  • TOP zaměstnavatel
  • Mladá Boleslav
  • HPP

Pro našeho klienta, statutární město Mladá Boleslav, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovník oddělení sociálně právní ochrany dětí.

Náplň práce:

  • Zajišťování agendy výkonu sociálně-právní ochrany dětí
  • Zajišťování agendy náhradní rodinné péče

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ve studijním programu sociální práce dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů (v případě, že se nejedná o obor vyjmenovaný v zákoně, je nutné doložit potvrzení z MPSV o uznání kvalifikace)
  • Zákonné požadavky: státní občanství České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona
  • Znalosti předpisů v oblasti sociálně-právní ochrany dětí a předpisů souvisejících – výhodou
  • Praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí či příbuzných oborech – výhodou
  • Absolvování zvláštní oborné způsobilosti podle zákona č. 312/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů – výhodou
  • Praxe ve státní správě nebo samosprávě – výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (řízení referentského vozidla)

Nabízíme:

  • Minimální nástupní plat 40 500 Kč hrubého v závislosti na délce praxe + 3 500 Kč
  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na stravování
  • 4 dny pracovního volna z důvodu zdravotní indispozice (sick days)
  • Příspěvek na oděv
  • Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření se státním příspěvkem
  • Až 25 dnů pracovního volna z důvodů samostudia
  • Příspěvek na kulturní a sportovně relaxační činnost
  • Příspěvek na rekreaci, pobytový zájezd a doplňkovou lázeňskou péči
  • Bezhotovostní bezúročné zápůjčky
  • Věrnostní příspěvek
  • Průběžné individuální odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.