Soustružník CNC

  • Klatovy
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

KOHO HLEDÁME?
Hledáme nadšeného CNC soustružníka pro letecký průmysl! Máte vášeň pro precizní obrábění? Tato pozice je pro Vás!

CO BUDETE DĚLAT?
"Budete se podílet na přesném obrábění dílů pro špičkové letecké motory.
"Po zaškolení budete pracovat samostatně na CNC.
"Vaší odpovědností bude měření a kontrola dílů.
"Budete provádět korekce nástrojů.
"Připravíte stroje k jednotlivým operacím a budete provádět jejich přestavby.
"Pravidelně budete kontrolovat a udržovat stroje a pracoviště dle plánů

URČITĚ NÁS U VÁS POTĚŠÍ:
"Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
"Dobré odborné znalosti ve spojení se stroji
"Zkušenosti s prací s nástroji a měřidly

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní mzda dle zkušeností, kompletní zaškolení, závodní stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 000–48 000 Kč
Pracoviště: Dr. Sedláka 763, 33901 Klatovy
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Kaňková
E-mail: katerina.kankova@aerotech-czech.cz
Telefon: 376 339 910, 734 745 151
ID inzerátu: 806101

Ochrana osobních údajů

1. Společnost Aerotech Czech s.r.o., se sídlem Dr. Sedláka 763, 339 01 Klatovy, IČ: 26399407 jako správce osobních údajů podle čl. 26 Nařízení, zpracovávají v případě vaší poptávky služeb ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:

– jméno a příjmení,

– emailovou adresu,

– telefonní číslo,

– text zprávy,

2. Jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) Nařízení. Tyto osobní údaje budou společností Aerotech Czech s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a společností Aerotech Czech s.r.o., nejdéle 1 rok od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno správcem, osobní údaje však pro něj může zpracovávat případně další poskytovatel, zpracovatelský software, služba nebo aplikace, které však v současné době správce nevyužívá.

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, případné žádat kopii těchto osobních údajů,

– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě a bude proveden jen v případě, že zájmy společných správců nepřevažují nad vaší ochranou soukromí,

– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů, případně na soud.