Správa sociálních sítí a marketing

  • Beroun
  • DPP, SP, Zkrácený úvazek, DPČ
  • nástup ihned

Popis

Hledáme Specialistu pro Správu Sociálních Sítí a Marketing!

Náplň práce:

  • Tvorba a správa obsahu pro sociální sítě (videa, fotografie, texty).
  • Plánování a realizace marketingových kampaní.
  • Správa profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube...)
  • Monitorování trendů a novinek v oblasti sociálních sítí a marketingu.

Požadujeme:

  • Zkušenosti se správou sociálních sítí a online marketingem.
  • Kreativní myšlení a schopnost tvořit poutavý obsah včetně video reklamy( reels, youtube.)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Znalost nástrojů pro správu sociálních sítí
  • Zkušenosti s grafickými programy (např. Adobe Photoshop)
  • Analytické schopnosti a orientace na výsledky.

Nabízíme:

  • Dynamické a kreativní pracovní prostředí.
  • Možnost realizace vlastních nápadů a projektů.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na home office.
  • Atraktivní finanční ohodnocení.
  • Profesní růst a další vzdělávání v oboru.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis, ukázky své práce a motivační dopis na Radek@radisox.com

Těšíme se na Vaši odpověď!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední

Umístění pracovní pozice

Výroba ponožek s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 5 000–15 000 Kč
Pracoviště: Smetanova 1582/1a, 26801 Hořovice
Typ úvazku: DPP, SP, Zkrácený úvazek, DPČ
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Radek Lošák
E-mail: radek@radisox.com
Telefon: 776774740
ID inzerátu: 806234

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.