Dělník v elektrotechnice

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

První kontakt e-mailem.

Do ABB v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Dělník v elektrotechnice.

Pracovní náplň:

  • Montáž výrobků nízkého a vysokého napětí
  • Převažuje jemná mechanická práce, jednoduchá montáž, svařování, zapojování, testování, balení

Vítáme:

  • SOU/SOŠ vzdělání v elektro oboru - velkou výhodou!
  • Spolehlivost, technické myšlení, manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody:

  • Nadstandardní příplatky za práci přesčas (nad rámec zákoníku práce)
  • Nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce)
  • Kratší pracovní doba - 7,5 hod denně
  • 5 týdnů dovolené
  • Placené pracovní volno navíc pro zvláštní životní situace (svatba, stěhování, atd.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2/3 placené zaměstnavatelem
  • Věrnostní prémie za odpracované roky
  • Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky
  • Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 22 000–39 000 Kč
Pracoviště: Vídeňská 117/113a, 61900 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lukáš Juřička
E-mail: lukas.juricka@cz.abb.com
ID inzerátu: 806800

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.