Obchodní zástupce- zakázková výroba ponožek

  • Beroun
  • DPP, DPČ
  • nástup ihned

Popis

*Hledáme Obchodního Zástupce pro Zakázkovou Výrobu Ponožek!

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí pro zájemce o zakázkovou výrobu ponožek.
  • Aktivní oslovování týmů, spolků, firem, institucí, táborů, klubů a dalších potenciálních klientů.
  • Představování našich produktů a služeb, navrhování individuálních řešení dle potřeb klientů.
  • Udržování a rozvíjení vztahů s klienty.
  • Spolupráce s interním týmem na realizaci zakázek.

Požadujeme:

  • Praxe na podobné pozici výhodou- zakázková výroba
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti.
  • Schopnost navazovat a udržovat obchodní vztahy.
  • Samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup.
  • Zkušenosti s obchodem výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení s motivačním systémem odměn.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost práce na home office.
  • Širokou škálu benefitů a zaměstnaneckých výhod.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
    Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na úspěchu naší společnosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na info@radisox.com

Těšíme se na Vaši odpověď!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Výroba ponožek s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–50 000 Kč
Pracoviště: Smetanova 1582/1a, 26801 Hořovice
Typ úvazku: DPP, DPČ
Kontaktní osoba: Radek Lošák
E-mail: radek@radisox.com
Telefon: 776774740
ID inzerátu: 807331

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.