Hosteska / Promotér - prémiové produkty - až 320 Kč/hod! Beroun a okolí

  • TOP zaměstnavatel
  • Beroun
  • IČO, Brigáda
  • nástup ihned

Máš charisma, přirozený šarm a baví tě komunikace s lidmi? Miluješ výzvy a chceš se stát součástí týmu, který mění pravidla hry? Pak jsi to právě Ty, koho hledáme.

Pracovní náplň

  • Pracovní doba: PO – PÁ, flexibilní 6hodinové směny (minimálně 10 dnů v měsíci)
  • Náplň práce: Aktivní oslovování zákazníků a podpora prodeje prémiových produktů
  • Výbava: Poskytnutí uniformy a veškerého potřebného vybavení
  • Lokalita: Práce v prodejnách a cestování po regionu, kde bydlíš (maximálně do vzdálenosti 50 km od tvého bydliště)

Požadujeme

  • ​​​​Věk 21+: Zralost a zkušenosti jsou klíčové pro efektivní komunikaci a reprezentaci značky
  • Reprezentativní vzhled a příjemné a profesionální vystupování
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zkušenosti v oblasti promotion nebo obchodu
  • Schopnost pracovat jak samostatně, tak i jako součást týmu
  • Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobovat novým situacím
  • Proaktivní myšlení zaměřené na výsledky
  • Řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a ochota cestovat

Nabízíme

  • Atraktivní mzda 200 - 320 Kč/hod
  • Příspěvek na cestovné 7 Kč/km: Vykompenzujeme ti cestovní výdaje.
  • Práce v blízkosti Tvého bydliště: Ušetříš čas i náklady na dojíždění.
  • Práce na živnostenský list: Flexibilita a volnost v organizaci tvého času.
  • Dlouhodobá a stabilní spolupráce: Staň se součástí skvělého týmu a buduj svou kariéru.

Přihlaste se ještě dnes.

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000–40 000 Kč
Pracoviště: Beroun
Typ úvazku: IČO, Brigáda
Vhodné pro: Důchodce, Na rodičovské dovolené, Absolventy, 50+
Kontaktní osoba: Ing. Klára Votavová
E-mail: hr@bubnovi.com
Telefon: 737301195
ID inzerátu: 808120