IT SPECIALISTA

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Pelhřimov
  • HPP

Popis

Místo výkonu práce: Pelhřimov

Nástup: ihned / dohodou

Popis pozice:

Hledáme zkušeného a motivovaného IT specialistu, který se připojí k našemu týmu a bude hrát klíčovou roli při správě a rozvoji naší IT infrastruktury. Vaším úkolem bude zajistit hladký provoz našich systémů, poskytovat technickou podporu uživatelům a implementovat nové technologické řešení.

Hlavní odpovědnosti:

  • správa IT infrastruktury: údržba a správa serverů, sítí a počítačových systémů
  • technická podpora: řešení problémů s hardwarem a softwarem, podpora koncových uživatelů
  • implementace technologií: konfigurace a správa nových systémů a aplikací
  • bezpečnost IT: monitorování a zajištění bezpečnosti IT systémů a ochrany dat
  • dokumentace: tvorba a aktualizace technické dokumentace a postupů
  • spolupráce: práce v týmu a koordinace s dalšími odděleními při zavádění technologických řešení.

Požadavky:

  • vzdělání: vysokoškolské vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe
  • zkušenosti: praktické zkušenosti se správou serverů
  • SAP: znalost systému výhodou
  • databáze: schopnost pracovat s databázemi
  • cloudové služby: výhodou je znalost cloudových platforem
  • technická podpora: schopnost efektivně řešit technické problémy a podporovat uživatele
  • dovednosti: analytické myšlení, samostatnost, týmová práce.

Nabízíme:

  • profesní růst: možnosti dalšího vzdělávání a kariérního postupu
  • pracovní prostředí: příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
  • benefity: příspěvek na stravování, zdraví, kulturu a jiné volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, levné volání i pro rodinné příslušníky, slevy na životní pojištění i pro rodinné příslušníky, 13. plat, velice zajímavé vánoční benefity.

Bližší informace na tel. 602 459 234

Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor.

Těšíme se na vaši odpověď a na možnost vás přivítat v našem týmu!

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní 805, 39301 Pelhřimov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Jelínková
E-mail: barbora.jelinkova@zznpe.cz
Telefon: +420725987153
ID inzerátu: 808569