Dílenská kontrola

  • Doporučujeme
  • Nový Jičín
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Profil společnosti:

Práce pro výrobní společnost AK Frenštát s.r.o., zabývající se výrobou kabelových systémů a elektro komponentů zejména pro přívěsy a návěsy.

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici: Dílenská kontrola

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory při externích i interních auditech
  • Zajištění vstupní kontroly materiálů
  • Provádění namátkové mezioperační a výstupní kontroly výrobků
  • Provádění namátkové kontroly dodržování zásad organizace a pořádku na pracovištích
  • Zadržení (zablokování) neshodných materiálů a výrobků
  • Provádění mezioperační a výstupní kontroly nových dílů
  • 100% kontrola určených výrobků
  • Spolupráce s referentem QS při řešení reklamací, kontrola dodržování nápravných opatření
  • Provádění vstupního školení nových pracovníků na systém kvality
  • Odpis neshodných výrobků
  • Evidence a kontrola vzorových kusů

Požadujeme

  • Znalost práce s PC-MS Office
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, svědomitost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Znalost normy ISO 9001:2015 popř. IATF 16949 výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici v automotive výhodou

Nabízíme:

  • kompletní zaškolení
  • práci na dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
  • pracovní doba pondělí až pátek (bez svátků)
  • 7,5 hod pracovní doba
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • práce v čistém a klidném prostředí
  • dovolená nad rámec zákonné povinnosti
  • celozávodní dovolená o Vánocích
  • dotované stravování v místě závodu
  • čtvrtletní odměna / docházkový bonus
  • program Benefit Plus
  • podíl na hospodářském výsledku
  • VIP telefonní tarify pro kmenové zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky

  • Práce s PC - PC-MS Office
  • Jiná způsobilost - Znalost normy ISO 9001:2015 popř. IATF 16949 výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, svědomitost, schopnost pracovat samostatně i v týmu

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní 933, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Iveta Macháčová
E-mail: personalni@akfrenstat.cz
Telefon: 733528917
ID inzerátu: 808570