SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO / 1 směna

  • TOP zaměstnavatel
  • Kaplice

Pro rozšíření výroby a rozjezdu nového projektu hledáme SERVISNÍHO technika, který má zkušenosti nejlépe se seřizováním vstřikovacích strojů.

Těšíme se na váš životopis!

Popis pozice

  • Konfigurace a úprava parametrů v řídicí jednotce vstřikovacího stroje
  • Dohled nad elektrickými, hydraulickými a pneumatickými nastaveními
  • Kontrola a kalibrace parametrů stroje podle specifikací v datovém listu
  • Poskytování technické podpory při zákaznických přejímkách
  • Vydávání CE certifikátů a příprava dokumentace pro závěrečné zkoušky

Požadavky

  • SŠ vzdělání v oboru elektro / mechatronik
  • Platná vyhláška č. 194/2022 Sb.
  • Zkušenosti s uváděním strojů do provozu výhodou
  • Zkušenosti se servisem strojů
  • Znalost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvky, odměny a prémie ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné dny volna
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na stravné
  • Firemní akce
  • Další balíček benefitů

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395