Dělník v Ostrově s dopravou

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrov

Hledáte zaměstnání a jste fyzicky zdatní? Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice

Výroba a montáž kontejnerů

Požadavky

  • spolehlivost a fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat v týmu
  • přizpůsobit se změnám
  • zaslat životopis

Nabízíme

  • základní mzda dle pozice od 23500 Kč do 25100 Kč
  • variabilní složka mzdy 0-30 % ze základu
  • závodní stravování (cena oběda 29 Kč)
  • práce na dvě směny (ranní a odpolední)
  • dovolená 4 týdny + 5 dní free days
  • svozová doprava zajištěna (Nejdek, Děpoltovice, Hroznětín a Ostrov)
  • náborový příspěvěk 10 000 Kč

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Hana Jančárková
E-mail: hana.jancarkova@manpower.cz
Telefon: +420 607 006 028