Elektrotechnik/údržbář

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Cheb
  • HPP

Pro stabilní výrobní společnost hledáme spolehlivého člověka do údržby.

Pracovní náplň

  • údržba výrobních i nevýrobních částí výrobního závodu
  • zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů - preventivníúdržba
  • pomoc s organizací výroby
  • práce v 12 hod. směnách krátký/dlouhý týden

Požadujeme

  • vyhlášku 50 § 6 (případně někdo po škole s §5)
  • schopnost vyznat se v technické dokumentaci
  • zkušenost s údržbou na technologické části výroby výhodou
  • jsme schopni zaučit i člověka po škole
  • zkušenost s PLC výhodou
  • řiď. pr. sk B

Nabízíme

  • celková mzda cca 40 000 Kč (základní mzdu cca 35000 Kč)
  • osobní ohodnocení cca 3500 Kč/měsíc
  • příplatek za sobotu – 25 %, za neděli – 50 % průměrné mzdy
  • stravenkový paušál cca 2000 Kč/měsíc čistého
  • příplatek 3 Kč/km na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • 6000 Kč/rok na benefitní kartu
  • možnost kariérního a finančního růstu

a další benefity

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - osoba znalá dle §5 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) - Minimálně §5, spíše §6

Benefity

  • Stravenkový paušál - cca 2000 Kč/měsíc
  • Pitný režim
  • Dovolená 5 týdnů
  • Jízdní výhody - 3 Kč/km na dojíždění
  • Zvláštní prémie - roční prémie - 5% z roční mzdy
  • Cafeterie - 6000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Multisport karta - příspěvek

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 38 000–42 000 Kč
Pracoviště: Mnichov 151, 35301 Mnichov
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Moulík
E-mail: moulik@openrecruitment.cz
Telefon: 00420602534882
ID inzerátu: 808751

Ochrana osobních údajů

Souhlasím s tím, aby společnost open recruitment s.r.o. zpracovávala moje osobní údaje za účelem zprostředkovávání vhodných pracovních příležitostí. V případě změny Vašeho názoru je možné souhlas odvolat pomocí emaiu moulik@openrecruitment.cz.