Instalatér a pracovník strojní údržby

  • Doporučujeme
  • Hradec Králové
  • HPP

Popis

Vážení,

rádi bychom Vám nabídli pozici instalatéra a pracovníka strojní údržby ve společnosti ZVU a.s. v Hradci Králové. Hledáme spolehlivého a svědomitého kandidáta či kandidátku.

Pracovní náplň:

  • Pravidelné kontrolní prohlídky budov
  • Provádění pravidelné odborné údržby
  • Opravy a montáž vodovodních a kanalizačních rozvodů

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání nebo praxi v oboru
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi
  • Možnost dalšího profesního růstu a rozvoje v rámci společnosti
  • Stabilní a přátelský pracovní kolektiv s minimální fluktuací
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Stravování v areálu (jídelna, bistro)
  • Pracovní telefon
  • UP eBenefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, pošlete nám prosím svůj životopis.

Těšíme se na Vaši odpověď.

S pozdravem,

ZVU a.s. Hradec Králové

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Mgr. Alice Kupečková
E-mail: alice.kupeckova@zvu.cz
Telefon: +420 495 822 523