Výrobní laborant/ka

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Kroměříž
  • HPP

Popis

O nás:

Jsme stabilní česká rodinná společnost sídlící v Kroměříži s tradicí od roku 2006. Náš obor je zpracování, recyklace neželezných kovů a příprava dodávek materiálu pro zpracování v hutních provozech. Hledáme do našeho kolektivu pracovníky, co se nebojí fyzicky náročnější práce v nepřetržitém provozu. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

  • Analýza vzorků
  • Chemické analýzy v průběhu tavení
  • Spoluzodpovídá za průběh tavícího procesu
  • Zástupce vedoucího směny
  • Úklid pracoviště a dodržování pořádku

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobní společnosti je výhodou.
  • Ochotu pracovat ve směnném nepřetržitém provozu.
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel…)
  • Zodpovědný přístup k práci PODMÍNKOU.
  • Slušné chování a samostatnost.
  • Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti.

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

SAKER spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 38 000–45 000 Kč
Pracoviště: Na Sádkách 3572, 767 01 Kroměříž
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kateřina Picková
E-mail: k.pickova@saker.cz
Telefon: 724238216
ID inzerátu: 809353