specialista online marketingu

  • Cheb
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Specialista online marketingu
 Jsme dynamická a rychle rostoucí společnost působící v oblasti lázeňské péče a s ní souvisejícími obchodními a doplňkovými službami. Pro rozšíření našeho týmu hledáme nadšeného a kreativního specialistu online marketingu.

Co vás čeká a jaká bude vaše náplň práce?
•    Metodické vedení marketingových aktivit pod vedením vedoucího marketingového oddělení
•    Plnění informativních a propagačních funkcí v oblasti lázeňské péče a s ní souvisejících služeb
•    Plnění základních cílů a strategií v oblasti marketingu, příprava marketingových kampaní a zpracování komunikačního mixu
•    Správa webových prezentací společnosti
•    Správa produktů v eshopu – texty, obrázky, ceníky, aktualizace apod.
•    Správa a vytváření kompletního obsahu všech sociálních sítí společnosti
•    Copywriting – tvorba textů ve spolupráci s kolegy
•    Online prezentace společností – sledování novinek a aktualizace prezentací (např. Google+ aj.)
•    Správa všech online prezentací společnosti na partnerských webech, akcích apod.
•    Spolupráce s odborníky na online reklamu – vyhledávání témat, určování rozpočtu, schvalování obsahu, komunikace směrem k nim
•    Vytváření newsletterů a jejich rozesílání na stanovené segmenty
•    Podílení se na focení, natáčení a podobných aktivitách
•    Spolupráce s obchodním úsekem při tvorbě nových produktů
•    Provádění průzkumu trhu z hlediska nabízených produktů, vlastního podílu na trhu, situace konkurentů a vyhodnocování získaných informací
•    Vyhledávání vhodných marketingových příležitostí a cest v tuzemsku i zahraničí

Jste ten správný/á  adept na nového kolegu/yni v našem týmu, protože máte
•    odpovídající středoškolské/vysokoškolské vzdělání
•    velmi dobrou znalost Excelu, MS Office a široký záběr v oblasti online marketingu s praxí alespoň 2 roky
•    jazykové znalosti
•    mezi vaše silné stránky patří komunikační a vyjednávací schopnosti
•    jste zodpovědný/á, proaktivní s chutí a schopností posouvat věci dopředu i díky svým nápadům a kreativitě
•    analytické myšlení a schopnost vyhodnocovat marketingová data
•    schopnost tvořit atraktivní a přesvědčivé texty

Nabízíme vám
•    pracovní poměr na dobu neurčitou
•    samostatnou práci v přátelském kolektivu velké lázeňské společnosti
•    možnost osobního růstu a získávání dalších odborných zkušeností
•    motivující mzdové ohodnocení a cílové odměny dle praxe a vzájemné dohody
•    služební notebook, mobilní telefon
•    atraktivní program benefitů společnosti: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování v sídle společnosti, rekreace pro zaměstnance, firemní akce a další

Zaujala vás naše nabídka, přidejte se do našeho týmu a pomozte nám dále růst. Je pro nás důležité udržovat kvalitu služeb, rozšiřovat ji a nabízet dalším potenciálním klientům.
Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme další dotazy při osobním jednání
Kontakt: Eva Šimečková –č. tel.  +420 737 281 067
e-mail pro zaslání profesního životopisu : eva.simeckova@fla.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - prezentační software

Požadované jazyky

  • Němčina (aktivní)
  • Angličtina (pasivní)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Eva Šimečková
E-mail: eva.simeckova@fla.cz
Telefon: +420 737 281 067